OSOFT Bilişim AŞ. | 0(282) 651 09 89 | Muhasebe programı,web muhasebe, Alüminyum,Boyahane yazılımı,Erp yazılımları,Tekstil yazılımları,E-İrsaliye, E-Fatura

Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılında kurulan firmamız, 2021 yılında Türkiye’nin önde gelen sektörel yazılım firmaları arasında yerini almıştır. OSOFT, satış organizasyonları, üretim, kaynak planlama, bütçeleme, muhasebe, e-fatura ve GİB tarafından onaylı e-defter gibi geniş alanlarda çözümler sunmaktadır. Tekstil, alüminyum, gıda, plastik ve döküm gibi birçok sektöre ERP ve özel çözümler sunmakta ve bu konudaki yaygınlığını her geçen gün arttırmaktadır.

OSOFT, yazılım çözümleri konusunda her türlü sorunun altından başarıyla kalkan bir ekibe sahiptir ve hem proje, hem de proje sonrası destek konularında müşterilerine güven vermektedir.

Çalıştığı müşterilerine sadece çözüm sunmakla kalmaz, teknik destek verir ve çözüm modelleri ile ilgili kültürünü de aktarır.

Geliştirdiğimiz ürünler, Türkiye küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlar tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Amacımız güvenilir, sağlam ve hızlı bir yazılım alt yapısını müşteri çalışanları ile birlikte oluşturmak ve iş süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamaktır.

Çözümlerimizi Kullanan Sektörler

Bilgi birikim ve tecrübemizi son teknoloji ile birleştirerek tekstil sektöründe öncü çözümler üretiyoruz, OSOFT ERP dünya pazarında etkili çözümü ile ilgi duyuluyor.

İşletmelerde beklenen kalitenin sağlanması ve geri dönüşlerin azaltılması için etkili çözümü olan OSOFT Ekstrüzyon üretim için mükemmel çözüm olmayı sürdürüyor.

Muhasebede yeni yaklaşımları ile pratik ve hızlı sonuç üreten ve bunu maliyet sistemleri ile örtüştüren yazılımımız OSOFT ERP ye güç vermektedir.

50
Tekstil
9
Alüminyum
4
Diğer